Piegādes un apmaksas kārtība

Pēc preču groza apstiprināšanas un pasūtījuma nosūtīšanas e-veikalam, ar Jums sazināsies e-veikala operators, lai informētu par pasūtījuma izpildes iespējām un vienoties par piegādes laiku un citām detaļām.

Pēc pasūtījuma apstrādes uz Jūsu norādīto e-pasta adresi vai tālruņa numuru tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums, kas kalpo par apliecinājumu pirkuma noformēšanai.

Preču pasūtīšanas brīdī apmaksa par pasūtījumu netiek pieprasīta. Apmaksa par pasūtīto preci tiek veikta pēc pasūtījuma apstiprināšanas no e-veikala atbilstoši nosūtītam rēķinam.

Mēs piedāvājam Jūsu izvēlei sekojošus apmaksas veidus:

- Norēķināšanās skaidrā naudā, saņemot preci;

- Bankas pārskaitījums;

- Maksājums tiešsaistē caur internetbanku;

- Apmaksa ar kredītkarti internetā 

Visi maksājumi (ieskaitot piegādes maksas) tiek veikti e-veikala operatoram SIA PREMIUM SERVICES (reģ. Nr. LV40003870558), uz sekojošiem bankas rekvizītiem: AS Swedbank, SWIFT HABALV22, IBAN LV42HABA0551014719399

Ja e-veikalā neatradāt Jūs interesējošo preci, varat nosūtīt jautājumu mūsu speciālistam uz e-pastu: shop@premium.lv, norādot savu e-pasta adresi vai tālruņa numuru, un mēs sniegsim Jums atbildi iespējami īsākā laikā.

PIEGĀDE

Preču piegāde tiek veikta pēc pasūtījuma apmaksas. Preču piegādes termiņš ir 3 darba dienas, ja pasūtījums veikts e-veikala darba dienas līdz plkst.16.00 un prece ir noliktavā, par ko tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums. Ja prece nav noliktavā, ar Jums sazināsies mūsu e-veikala speciālists, lai informētu par iespējamo piegādes termiņu.

Pasūtīto preci var saņemt personīgi Rīgā, Dzirciema ielā 119 vienojoties ar e-veikala speciālistu par konkrētu laiku vai izvēloties e-veikala nodrošināto piegādi (pieejama tikai Rīgā), kā arī „Autopasta” (www.autopasts.lv) nodrošināto piegādi (pieejama visā Latvijā).

Preču piegāde uz pasūtītāja norādīto adresi ir maksas pakalpojums. Piegādes maksa:

- e-veikala piegāde (tikai Rīga): 5 euro (ja svars ir līdz 1 t un/vai apjoms līdz 3 m3);

- „Autopasts” (www.autopasts.lv) piegāde – visā Latvijā (ārpus Rīgas) atbilstoši cenrādim.